• DJI Matrice 210 V2

Symbol: 017994
Dostępność Na zamówienie
Brak towaru
58898.45
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Brak towaru
Waga 39.667 kg
Zostaw telefon

 image

Nowość w świecie dronów

Matrice 210 V2 to dron przemysłowy firmy DJI z bardzo szerokim zakresem zastosowań m. in. w inspekcjach, pracach poszukiwawczych, mapowaniu 3D czy precyzyjnym rolnictwie. Dodatkowo drony z serii Matrice można rozszerzać o niezbędne kamery, czujniki i inne potrzebne narzędzia co  pozwala dobrać właściwy payload do odpowiedniej misji. Wysokiej jakości silniki zostały sparowane z 17-calowymi śmigłami, co zapewnia stabilny lot, nawet przy silnym wietrze. Nowością jest system dwóch akumulatorów, który automatycznie ogrzewa cele podczas lotu w temperaturach poniżej zera. Zamknięta konstrukcja zapewnia odporność na deszcz i zanieczyszczenia (stopień ochrony IP - 43), dzięki czemu możemy latać w bardzo trudnych warunkach pogodowych. 

image

Podwójny payload i SDK

Model M210 V2 posiada wszystkie cechy M200, ale ma również możliwość zainstalowania dwóch gimbali jednocześnie. Urządzenie posiada również dodatkowe porty do obsługi innych czujników i akcesoriów za pomocą SDK.


image

Inteligentny lot

Matrice 210 V2 posiada niezwykle złożony system przednich, dolnych i górnych czujników, gwarantujący niezawodne wykrywanie i omijanie przeszkód w każdych warunkach. Dron posiada również tryby inteligentnego lotu - Activetrack pozwala na śledzenie poruszających się ludzi lub innych obiektów np. podczas akcji ratunkowych, natomiast w trybie Point of Interest dron będzie okrążał badany obiekt, dzięki czemu możemy skupić się na zbieraniu interesujących nas danych np. podczas inspekcji wież lub turbin. Tryb Spotlight zablokuje kamerę na wybranym celu, zachowując swobodę lotu, a Tripod ułatwia lot w wąskich przejściach.


imageNowy system zasilania

Matrice 210 V2 oferuje dwie konfiguracje zasilania. Akumulatory TB50 są wygodniejsze w transporcie i lżejsze, natomiast TB55 pozwalają na zastosowanie konfiguracji z dwoma gimbalami i wydłużają czas lotu. Dodatkowo nowy system ogrzewa akumulatory podczas lotu w niskich temperaturach. Poniżej znajdziemy wykres przedstawiający maksymalny czas lotu, w zależności od konfiguracji i ładunku.


image

Wszechstronność

Matrice 210 V2 oferuje unikatowy system montażu gimbali pozwalający na instalację gimbala z dołu, na górnej obudowie, a także gimbala na dwie kamery jednocześnie. Model M210 V2 umożliwia również na instalacje kamer i czujników innych producentów z pomocą SDK. Gimbale z kamerą, które można z łatwością zamontować na dronie to Zenmuse XT (termowizja), Zenmuse Z30 (przybliżenie optyczne 30x), Zenmuse X4S i Zenmuse X5S.

image
 Zastosowania przemysłowe

Celem twórców Matrice 210 V2 było stworzenie kompletnej platformy przemysłowej, dlatego urządzenie jest idealnym rozwiązaniem w wielu branżach:
  • Inspekcja linii energetycznych: Połączenie M210 V2 z kamerami Z30 i XT zapewnia większa precyzję i pozwala z łatwością wykryć uszkodzenia nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.
  • Akcje poszukiwawczo-ratownicze: Przybliżenie optyczne i obraz termowizyjny z kamer Z30 i XT ułatwiają zlokalizowanie zaginionych osób i znalezienie najbezpieczniejszej drogi powrotnej.
  • Inspekcje turbin wiatrowych: Dzięki nadzwyczajnej stabilności przy silnym wietrze i możliwościach optycznych kamery Z30 możliwe jest wykrycie uszkodzeń rzędu milimetra wzdłuż wszystkich części turbiny.
  • Inspekcje mostów: Instalowany na górze drona gimbal pozwala regularnie przeprowadzać pełną inspekcję mostów minimalizując jej koszty i poprawiając bezpieczeństwo.
  • Precyzyjne rolnictwo: Obraz z kamery X4S i termowizja z kamery XT pozwalają na szybki przegląd plonów.
  • Inspekcje paneli słonecznych: Wykrywanie uszkodzeń w panelach za pomocą kamery X4S i XT.
 
image
W zestawie

1x DJI Matrice 210 V2
1x Aparatura
1x Monitor CrystalSky
2x Noga podwozia
4x Para śmigieł
2x Inteligentny akumulator TB55
1x Ładowarka z zasilaczem
1x Hub do ładowania akumulatorów TB55
1x Kabel zasilania
1x Kabel USB (2x port A)
1x Uchwyt na urządzenie mobilne
1x Inteligentna bateria WB37
1x Uchwyt mocujący do aparatury CrystalSky
1x Szelki do aparatury
1x Walizka transportowa
Specyfikacja

 

Model M210 V2
Wymiary 722 x 247 x 242 mm - złożony; 883 x 886 x 398 mm - rozłożony
Waga 4.8 kg z dwoma akumulatorami TB55
Maks. masa startowa 6.14 kg
Maks. ładunek 1.45 kg z TB55
Maks. prędkość kątowa Pitch 300°/s; Yaw 150°/s
Maks. prędkość  wznoszenia 5 m/s
Maks. prędkość opadania
3 m/s
Prędkość maksymalna (podwójny gimbal u dołu/pojedynczy gimbal u góry) S-mode/A-mode: 73.8 km/h; P-mode: 61.2 km/h
Prędkość maksymalna (pojedynczy gimbal u dołu) S-mode/A-mode: 81 km/h; P-mode: 61.2 km/h
Maks. wytrzymałość na wiatr
12 m/s
Czas lotu
do 34 minut (z dwoma akumulatorami TB55 i bez payloadu)
Temperatura pracy -20° - 50°
Maks. zasięg sygnału do 5 km w UE (do 8km FCC)
Zasięg pracy czujników 0,7 - 30 m
Kompatybilne gimbale Zenmuse X4S/X5S/X7/XT/XT2/Z30, oraz payloady innych producentów zasilane przez DJI SkyPort i DJI X-Port.
Akumulator TB55 - LiPo 7660 mAh

 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci