• DRUMI filtr bębnowy wstępny Happet F129

19354.51
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Mało
Waga 50 kg

Zamówienie telefoniczne: 793458598

Zostaw telefon

Drumi - filtr bębnowy wstępny

 

Filtr Drumi jest przeznaczony do oczyszczania przydomowych stawów z rybami ozdobnymi. Usuwa z wody większość zanieczyszczeń stałych. Pozbywamy się w ten sposób odchodów, resztek pokarmu, glonów i innych zawiesin, które nie obciążają filtra biologicznego, który montujemy jako drugi etap filtracji stawu.
Jako filtr biologiczny najlepiej zastosować BIOmove, który jest dedykowanym filtrem biologicznym opartym na pływającym złożu „Kaldnes”.


Zasada działania: 

Woda ze stawu, grawitacyjnie lub z pompy, przez wlot dostaje się do środka bębna. Stąd przechodzi przez drobne otworki mikrosita do komory filtra, zostawiając na wewnętrznej stronie bębna wszystkie zanieczyszczenia. Kiedy mikrosito zostanie mocno zanieczyszczone, pojawia się różnica poziomu wody między komorą filtra, a środkiem bębna. Czujnik poziomu wody zostaje aktywowany, a sterownik włącza obrót bębna i spryskiwacze. Woda pod ciśnieniem spłukuje zanieczyszczenia z wewnętrznej strony mikriosita na bębnie do specjalnej rynny. Brudna woda z zanieczyszczeniami zostaje odprowadzona do kanalizacji. Po jednym obrocie bębna mikrosito zostaje oczyszczone. Kiedy na wewnętrznej stronie mikrosita znowu zbiorą się zanieczyszczenia, cykl się powtarza.

Spryskiwacze filtra mogą być zasilane wodą z sieci wodociągowej lub z pompy ciśnieniowej. Jeśli planujemy zasilanie z pompy ciśnieniowej, jest ona dostępna jako akcesorium poniżej.


Sterownik: 

Sterowanie cyklami spryskiwania odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego. Otrzymuje on informację z czujnika poziomu wody zamontowanego wewnątrz filtra. W razie potrzeby włącza dodatkowe spryskiwanie, a wypadku awarii wyłącza urządzenie całkowicie. Sterownik posiada możliwość łatwego ręcznego ustawiania poszczególnych czasów związanych z cyklem pracy.


 

By przejść do oferty z filtrem biologicznym BIOmove kliknij w link:

http://happet.eu/ogolna-filtr-do-drumi,c1,p3625,o1,s1001,pl.html

By przejść do oferty z pompą ciśnieniową, kliknij w link:

http://happet.eu/ogolna-drumi-zestaw-pompy-spryskiwacza,c1,p3568,o1,s1001,pl.html

Instrukcja [pdf]

Dane techniczne:

Przepływ: do 25 m/h
Pojemność stawu: do 50 m3
Wlot: 3 x 110 mm
Wylot: 3 x 110 mm
Wymiary: 77 x 56 x 52,5 cm 


 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Właśnie trwa aktualizacja. Zapraszamy na nasze aukcje w serwisie Allegro.