• Filament PETG Pro ELEGOO (Czarny)

Symbol: 079514
73.34
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność Duża dostępność
Waga 1.3 kg

Zamówienie telefoniczne: 793458598

Zostaw telefon

Filament PETG Pro ELEGOO (Czarny)

Filament ELEGOO PETG Pro to doskonały wybór dla osób poszukujących materiału o wysokiej odporności mechanicznej i termicznej, a jednocześnie łatwego w druku. Zapewnia wyjątkową trwałość, niską podatność na odkształcenia oraz doskonałą przyczepność warstw, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy tworzeniu komponentów technicznych, prototypów użytkowych i elementów narażonych na intensywne użytkowanie.

szpula czarnego filamentu PETG

Odporność na warunki zewnętrzne

Dzięki odporności na promieniowanie UV (ultrafioletowe), wilgoć i zmienne temperatury filament PETG Pro doskonale nadaje się do drukowania obiektów, które będą wykorzystywane na zewnątrz. Zachowuje trwałość i kolor nawet po długotrwałej ekspozycji na słońce czy deszcz.

cztery szpule filamentów w różnych kolorach - czarny, biały i dwa szare

Stabilność termiczna

Zalecana temperatura ekstruzji w zakresie 230-260°C sprawia, że filament zachowuje odpowiednią płynność podczas druku, a jednocześnie zapewnia doskonałą adhezję międzywarstwową. Gotowe elementy cechują się wysoką odpornością na działanie podwyższonych temperatur, dzięki czemu świetnie nadają się do różnych zastosowań.

cztery szpule filamentu na tle dwóch drukarek 3D

Wysoka trwałość mechaniczna

PETG Pro oferuje znakomitą odporność na uderzenia, zginanie i pękanie, co sprawia, że świetnie nadaje się do drukowania części obciążanych mechanicznie. Modele są elastyczne, ale nie kruche — idealne do elementów funkcjonalnych, uchwytów, obudów i komponentów montażowych.

szpula szarego filamentu nałożona na drukarkę

Płynny proces druku

Średnica na poziomie 1,75 ±0,02 mm oraz wysoka czystość materiału eliminują ryzyko zapychania dyszy i gwarantują równomierne podawanie filamentu. PETG Pro charakteryzuje się również bardzo niską kurczliwością i dużą odpornością na odkształcenia, co ułatwia drukowanie nawet dużych modeli.

suwmiarka mierząca grubość filamentu PETG

 

Producent ELEGOO
Model 50.203.0198
Materiał PETG
Kolor Czarny
Średnica 1,75 ±0,02 mm
Waga 1 kg
Temperatura ekstruzji 230°C-260°C
Rodzaj:
PETG
Ilość w kartonie:
10 szt.
Net weight:
1260
Box length:
21,00
Box width:
21,00
Box height:
7,00
Gross weight:
1300
HS Code:
3916909000
Pobierz instrukcję:
https://files.innpro.pl/Elegoo/6976021769698
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Właśnie trwa aktualizacja. Zapraszamy na nasze aukcje w serwisie Allegro.