Mini nawilżacz powietrza MUH360 to kompaktowe, przenośne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w biurze (stanowisko pracy) oraz małych pomieszczeniach. Model MUH360 posiada wbudowany akumulator 2000 mAh, który zapewnia do 12 h pracy. Urządzenie można zasilać również z portu USB. Ultradźwiękowa technologia, umożliwia cichą pracę, co pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem podczas pracy biurowej lub w trakcie odpoczynku i snu.
Nawilżacz ultradźwiękowy wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody o średnicy około 1-5um i generowania mgiełki. System wentylacji wyrzuca rozbite cząsteczki wody do suchego powietrza, gdzie podczas odparowywania uzyskujemy wymaganą wilgotność. Wyraźnie widoczna gładka i równa mgła wydostaje się z urządzenia. Dzięki temu przywraca i utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia sugerowany na poziomie pomiędzy 40-60%.
Budowa nawilżacza ultradźwiękowego jest bardziej skomplikowana od nawilżaczy parowych czy ewaporacyjnych, dlatego pozwala na bardziej precyzyjne sterowanie wilgotnością w pomieszczeniu.
| Informacje o produkcie |
| Typ |
Nawilżacz powietrza |
| Mgiełka |
Zimna |
| Max. czas ciągłej pracy |
12 h |
| Jonizacja |
Nie |
| Czujnik wilgotności |
Nie |
| Regulacja wytwarzania pary |
Nie |
| Wskaźnik poziomu wody |
Nie |
| Automatyczne wyłączanie |
Tak |
| Funkcje specjalne |
- Kompaktowy, przenośny mini nawilżacz
- Idealnie pasuje do biur, małych pomieszczeń
- Wbudowany akumulator 2000 mAh
- Możliwość działania z portu USB
- Czas działania na akumulatorze: do 12 h
- Czas pełnego ładowania: 3 h
- Automatyczne wyłączenie przy braku wody
- Tryb pracy ciągłej i pulsacyjnej
- Subtelne podświetlenie obudowy LED
|
| Produkt na baterie |
Tak |
| Baterie w zestawie |
Tak |
| Zasilanie |
USB 5V
Akumulator |
| Kolor |
Biały |
| Wymiary |
9,6 x 9,6 x 17,7 cm
|
| Waga |
0.307 kg |
| Oznaczenia |
 |