• Pix4Dfields - Licencja wieczysta pływająca (1 urządzenie)

Symbol: 025268
Dostępność Na zamówienie
Brak towaru
24550.48
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon

 

Pix4Dfields

Zaawansowane oprogramowanie mapujące dla rolnictwa służące do analizy upraw z powietrza i cyfrowego rolnictwa.

 

image

Rejestruj

Wykonuj zdjęcia za pomocą drona Phantom 4 Multispectral, dowolnej standardowej kamery RGB lub wybranej kamery multispektralnej, takiej jak Parrot Sequoia+ i MicaSense RedEdge.

 

Przetwarzaj

Przetwarzaj zdjęcia za pomocą nowego silnika obliczeniowego i uzyskaj swoje mapy bezpośrednio w terenie w znacznie krótszym czasie: 6,8 GB, 2948 zdjęć, 10 minut (z nowym modułem radiometrii)

 

Identyfikuj

Generuj precyzyjne ortomozaiki, cyfrowe modele powierzchni, mapy indeksowe, strefy i dokładne mapy do precyzyjnego nawożenia.

Dopasuj obszar do pożądanej granicy pola, aby przetwarzać tylko te dane wyjściowe, które są dla Ciebie ważne.

 

Analizuj

Wizualizacja i zrozumienie etapów wzrostu upraw i poziomów obciążenia twoich upraw.

Badaj i porównuj różne warstwy danych, aby uzyskać pełny wgląd w kondycję plonów lub zalesienia i wykorzystać je do zwiększenia produkcji przy jedoczesnej redukcji kosztów.

 

Kooperuj i udostępniaj

Podziel się swoimi mapami ze wszystkimi członkami projektu, aby ułatwić współpracę dzięki narzędziu do tworzenia raportów PDF Pix4Dfields.

 

Integruj

Pobierz wszystkie dane wyjściowe, wyniki i spostrzeżenia w najpopularniejszych formatach plików i zaimportuj je do wybranego oprogramowania rolniczego.

 

 


 

Precyzyjne mapowanie obszarów rolniczych z wykorzystaniem danych pochodzących z dronów i innych bezzałogowych statków powietrznych (UAV)

Jedyne cyfrowe oprogramowanie rolnicze skupiające się na skróceniu czasu przetwarzania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i dokładności pomiarów popartych latami badań naukowych.

 

 

Wyniki w terenie

Szybko twórz mapy (bez konieczności połączenia z Internetem), aby podejmować decyzje i działania w jeszcze krótszym czasie, nie opuszczając stanowiska pracy.

 

Niezawodność

Zawsze otrzymuj mapy swoich pól i upraw w każdym krytycznym momencie, niezależnie od dostępności satelitów i zachmurzenia.

 

Pewne wyniki

Wyeliminuj domysły, analizując mapy stanu upraw i mierząc nieprawidłowości za pomocą skalibrowanych zdjęć multispektralnych lub RGB o pełnej rozdzielczości.

 

Synchronizacja

Połącz swoje dane z platformami takimi jak John Deere Operations Center, synchronizuj i uzyskuj dostęp do danych w biurze i w terenie, aby usprawnić współpracę.

 

 

 


 

Wykorzystaj Pix4Dfields do tworzenia map nawożenia i maksymalizacji plonów

Twórz dokładne mapy upraw, generuj spostrzeżenia i analizuj dane polowe w czasie rzeczywistym, aby zwiększyć wydajność upraw.

Obserwuj, analizuj i wizualizuj zmiany w uprawach przez cały rok.

 

Mapowanie w czasie rzeczywistym

Przetwarzaj zdjęcia za pomocą mechanizmu natychmiastowego przetwarzania Pix4Dfields i uzyskuj wyniki w ciągu kilku minut w biurze i w terenie bez konieczności korzystania z Internetu.

 

Generuj indeksy map

Użyj predefiniowanej listy indeksów rolniczych lub wprowadź własną formułę indeksu, aby lepiej zrozumieć stan roślin.

 

Utwórz strefę i przypisz zalecenia

Informacje zawarte w mapach indeksów roślinności wykorzystasz do wyznaczenia poszczególnych zaleceń dotyczących stosowania preparatów ochronnych, nawadniania czy nawożenia.

 

Porównuj

Połącz poszczególne warstwy informacji i porównaj rozwój upraw w czasie. Informacje możesz wyświetlić na podzielonym lub podwójnym ekranie.

 

Wymiaruj i komentuj

Dodawaj adnotacje i dokonuj pomiarów obszarów gospodarstwa wymagających szczególnej uwagi.

 

Obliczaj statystyki

Obliczanie średniej i odchylenia standardowego dla numerycznych modeli powierzchni (DSM), warstw wskaźnikowych, jak również dla adnotacji obszarowych.

 

Eksportuj raport w formacie PDF

Podziel się swoimi mapami z wszystkimi partnerami projektu i zespołem dla bezproblemowej współpracy za pomocą narzędzia Pix4Dfields PDF report.

 

 

image

 


 

Wykorzystaj zdjęcia lotnicze, aby zobaczyć to, czego nie widać z ziemi

Importuj zdjęcia z dowolnego drona lub innego bezzałogowego statku powietrznego, uchwycone za pomocą standardowych kamer RGB lub wybranych kamer multispektralnych.

 

 

 


 

Twórz i analizuj mapy upraw w czasie rzeczywistym, aby usprawnić proces pracy w rolnictwie

Łatwe skanowanie gospodarstwa i generowanie odpowiednich danych wyjściowych dla Twoich potrzeb

 

 

Licencja wieczysta pływająca (1 urządzenie)

Pozwala na zainstalowanie programu na dowolnej liczbie komputerów i uruchamianie go w dowolnym momencie na tylu systemach, ile wskazuje liczba zakupionych licencji. Jedna maszyna komputerowa zostanie wyznaczona jako "serwer licencji"; zainstalowane na niej narzędzie serwera licencji będzie zarządzać dystrybucją licencji w sieci komputerów, na których program został zainstalowany.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci