• Serwer QuCPE-3032-C3558R-8G Intel Atom-C

Symbol: QuCPE-3032-C3558R-8G
9092.12
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 20
Poczta Polska (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 3.05 kg

Zamówienie telefoniczne: 793458598

Zostaw telefon

QuCPE-3032 Urządzenia do wirtualizacji sieci, wyposażone w czterordzeniowy procesor Intel Atom Refresh, odpowiednie do wdrażania sieci wirtualnych.
QuCPE-3032 firmy QNAP to uniwersalna platforma wirtualizacji zaprojektowana zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw. QuCPE-3032 został wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Atom Refresh, który obsługuje technologie akceleracji sprzętowej Intel QAT, Smart NIC SR-IOV i DPDK, jednocześnie zapewniając osiem portów 2,5GbE RJ45 i dwa porty 10GbE SFP+. Dzięki zwiększonej przepustowości i wydajności obliczeniowej idealnie nadaje się do obsługi funkcji VNF i podłączania SD-WAN (obsługa VPN/WireGuard). QuCPE-3032 jest odpowiedni do biznesowych zastosowań wielozadaniowych dla wielu użytkowników. Platforma QuCPE-3032 jest wyposażona w system operacyjny QNE (QNAP Network Equipment), który umożliwia połączenia łańcuchowe usług VNF i dostęp platformy scentralizowanego wdrażania i zarządzania AMIZ Cloud.

Wirtualizacja sieci
Model QuCPE-3032 ma zainstalowany oryginalny system operacyjny QNAP QNE, zapewniający wygodny i intuicyjny Network Service Composer z pierwszą na świecie wizualizowaną topologią łańcuchowania usług maszyn wirtualnych/VNF.

Infrastruktura sieciowa w wielu lokalizacjach
Wbudowane rozwiązanie QuWAN SD-WAN umożliwia rozbudowę infrastruktury sieciowej w wielu lokalizacjach.

Technologie wspomagane sprzętowo
Technologie akceleracji sprzętowej Intel QAT, Smart NIC SR-IOV i DPDK oferują doskonałą moc obliczeniową na potrzeby wdrażania wirtualizacji czym zwiększają efektywność transmisji SD-WAN i VPN.

Zarządzanie chmurą
AMIZ Cloud to platforma scentralizowanego zarządzania, która pozwala pracownikom IT w siedzibie firmy na centralne monitorowanie wszystkich urządzeń peryferyjnych, maszyn wirtualnych i kontenerów. Model QuCPE-3032 zapewnia przedsiębiorstwom bezobsługową alokację w celu zwiększenia wydajności wdrażania IT i zmniejszenia kosztów utrzymania.

Instalacja na żądanie
Application Store to platforma oprogramowania zapewniająca różne zwirtualizowane funkcje sieciowe (VNF) i aplikacje takie jak zapory sieciowe i routery programowe.

WireGuard VPN
Obsługuje WireGuard VPN, zapewniając ochronę prywatności i zaawansowaną szyfrowaną transmisję bezpieczeństwa na potrzeby szybszych i stabilnych sieci pracy zdalnej.

Możliwość utworzenia infrastruktury sieciowej w wielu lokalizacjach dla małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorstw
Rozwiązanie QuCPE firmy QNAP łączy w sobie rozwiązanie QuWAN SD-WAN, platformę AMIZ Cloud oraz WireGuard VPN. Małe firmy i mikroprzedsiębiorstwa mogą elastycznie budować infrastrukturę sieciową w wielu miejscach, wdrażając QuCPE Series 7 w siedzibie firmy oraz QuCPE Series 3 w jej oddziałach i miejscach pracy.

Łatwe wdrażanie środowisk sieci wirtualnych za pomocą urządzeń fizycznych 2-w-1
Wdrażając środowiska wirtualne, przedsiębiorstwa często decydują się na instalowanie kosztownych rozwiązań klasy korporacyjnej na serwerach brzegowych lub bezpłatnych rozwiązaniach z ograniczonym wsparciem technicznym jest to trudna decyzja dla małych i średnich przedsiębiorstw o ograniczonych zasobach. Ponadto jednoczesne uruchamianie wielu maszyn wirtualnych może pogorszyć wydajność sieci. Fizyczne rozwiązanie do wirtualizacji sieci QuCPE firmy QNAP zawiera technologie akceleracji sprzętowej, oryginalny system QNE firmy QNAP oraz platformę do scentralizowanego zarządzania AMIZ Cloud, które umożliwiają małym i średnim przedsiębiorstwom tworzenie wysoce zoptymalizowanej infrastruktury sieci wirtualnej.

System QNE Network tworzy infrastrukturę sieci wirtualnej
Sieciowy system operacyjny QNE oferuje intuicyjne oprogramowanie Network Service Composer i opartą na oprogramowaniu sieć WAN (SD-WAN), co pozwala na elastyczne wdrażanie sieci i rozbudowę infrastruktury sieciowej w wielu lokalizacjach. Dzięki obsłudze funkcji sieci wirtualnych (VNF), wirtualnych maszyn i kontenerów, QNE Network łączy w sobie ofertę usług sieciowych, obliczeniowych i aplikacyjnych w celu realizacji wirtualizacji sieci, wirtualizacji aplikacji i wydajnego zarządzania, znacznie upraszczając zarządzanie i utrzymanie.

AMIZ Cloud zaawansowana platforma do scentralizowanego zarządzania maszynami wirtualnymi
AMIZ Cloud to platforma do scentralizowanego zarządzania, która pozwala administratorowi IT w siedzibie firmy na centralne monitorowanie wszystkich urządzeń peryferyjnych, maszyn wirtualnych i kontenerów. Zapewniając usługę rozwiązywania problemów i zdalne zarządzanie, model QuCPE-3032 pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć bezobsługową alokację, zwiększając w ten sposób wydajność wdrażania IT i obniżając koszty utrzymania.

Wydajne zarządzanie za pośrednictwem aplikacji Service Composer z wizualizacją topologii
Dzięki wizualizacji topologii aplikacji Network Service Composer można łatwo konfigurować funkcje VNF lub maszyny wirtualne, tworzyć wirtualne przełączniki oraz przydzielać zasoby sieci fizycznej dla usług połączonych łańcuchowo, przeciągając je i upuszczając. W przypadku zmiany ustawień można bezpośrednio dodawać/usuwać poszczególne funkcje VNF za pomocą aplikacji Service Composer, co znacznie upraszcza operacyjną kombinację sieci.

SD-WAN umożliwia połączenia łańcuchowe usług sieciowych
QNE wykorzystuje rozwiązanie QuWAN SD-WAN (niewymagające subskrypcji) firmy QNAP do tworzenia szyfrowanych tuneli VPN z innymi urządzeniami QNAP znajdującymi się w wielu lokalizacjach oraz do tworzenia łańcuchów usług sieciowych w wielu lokalizacjach. Można na przykład automatycznie utworzyć sieć zapory (używając QuWAN i funkcji pfSense VNF) w celu zwiększenia bezpieczeństwa WAN w interfejsie użytkownika Service Composer przy użyciu metody przeciągania i upuszczania.

Możliwość optymalizacji wydajności LAN/WAN
Service Composer obsługuje także SR-IOV i QuWAN SD-WAN, znacznie poprawiając transmisję WAN modelu QuCPE-3032 z zainstalowanym systemem QuWAN, jednocześnie pomagając użytkownikom cieszyć się szybką i bezpieczną transmisją sieci LAN i WAN.

Większe bezpieczeństwo
Można automatycznie tworzyć sieć zapor (używając QuWAN i funkcji pfSense VNF) w celu zwiększenia bezpieczeństwa WAN w interfejsie użytkownika Service Composer przy użyciu metody przeciągania i upuszczania.

Uruchom swoją maszynę wirtualną/funkcję VNF bezpośrednio na QuCPE
QNE Network dziedziczy różnorodne aplikacje wirtualne z systemu QNAP QTS. QuCPE może jednocześnie uruchamiać wiele maszyn wirtualnych, kontenerów z oprogramowaniem, a nawet dostosowanych do użytkownika maszyn wirtualnych w aplikacjach Virtualization Station i Container Station, pomagając małym i średnim przedsiębiorstwom w zwiększeniu elastyczności wdrażania i zarządzania przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów sprzętu.

Technologie Intel zwiększają wydajność sieci wirtualnych
Zaprojektowany specjalnie do korzystania z aplikacji wirtualnych, model QuCPE-3032 łącząc w sobie fizyczny osprzęt do wirtualizacji sieci, który wykorzystuje wiele technologii akceleracji sprzętowej firmy Intel, umożliwiając bezpośredni dostęp do sprzętu, zwiększając w ten sposób wydajność transmisji maszyn wirtualnych i sieci wirtualnej.

Informacje o produkcie
Procesor

4-rdzeniowy procesor Intel Atom C3558R o taktowaniu 2,4 GHz

Wbudowana pamięć RAM 8 GB
Maks. wielkość pamięci 128 GB
Liczba obsadzonych gniazd pamięci 1
Liczba wolnych gniazd pamięci 1
Liczba wszystkich gniazd pamięci 2
Porty we/wy 1 x USB 3.0 Type A
1 x USB 2.0 Type A
1 x Port konsoli (RJ-45)
2 x 10Gbit SFP/SFP+
8 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port
Liczba wentylatorów 2
Wentylator 4 cm
Obudowa Desktop
Zasilanie

Wejście DC, 60 W

Wymiary

285 x 237 x 46 mm

Pozostałe parametry
  • Łączna liczba wbudowanych i wstępnie skonfigurowanych portów: 10
  • Gniazda dysków M.2 SSD: 2 x M.2 2280 NVMe
  • Obsługa Intel QAT
  • SR-IOV support
  • Obsługa Intel DPDK
Gwarancja 24 mies.
Liczba obsadzonych gniazd pamięci 1
Liczba wentylatorów 2
Liczba wszystkich gniazd pamięci 2
Maks. wielkość pamięci 128 GB
Obudowa Desktop
Wbudowana pamięć RAM 8 GB
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci