• Dron DJI Mavic 3 Multispectral C2 + DJI Care 2 lata

Symbol: 058958
31309.52
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Mało
Waga 4.88 kg

Zamówienie telefoniczne: 793458598

Zostaw telefon

DJI Mavic 3 Multispectral - Uchwyć więcej danych, pracuj wydajniej

Aby przeprowadzać skuteczne pomiary lotnicze, musisz widzieć to, co niewidzialne. Dlatego Mavic 3 Multispectral oferuje dwie formy widzenia. Łączy kamerę RGB z kamerą multispektralną, aby skanować i analizować wzrost upraw, zapewniając całkowitą przejrzystość. Zarządzanie produkcją rolniczą wymaga precyzji i danych, a Mavic 3M spełnia oba te warunki.

Wysoce zintegrowany system obrazowania

Nowo ulepszony system obrazowania z jedną kamerą 20 MP RGB i czterema multispektralnymi kamerami 5 MP (pasmo zielone, czerwone, krawędź czerwieni i bliskie podczerwieni). Sprawdzi się w takich zastosowaniach jak na przykład precyzyjne pomiary lotnicze, monitorowanie wzrostu upraw i badania zasobów naturalnych.

Sensory multispektralne o rozdzielczości 5 MP

Cztery kamery multispektralne - pasmo zielone, czerwone, krawędź czerwieni i bliska podczerwień.

Czujnik światła słonecznego

Wbudowany czujnik przechwytuje promieniowanie słoneczne i zapisuje je w pliku obrazu, umożliwiając wyrównanie światła podczas rekonstrukcji 2D. W efekcie możesz cieszyć się dokładniejszymi wynikami NDVI, a także większą precyzją i spójnością danych pozyskiwanych na przestrzeni czasu. 

Dokładne zdjęcia, które oddają każdy piksel

Mavic 3M został wyposażony w moduł RTK, który zapewnia pozycjonowanie z dokładnością do centymetra. System kontroli lotu, kamera i moduł RTK synchronizują się w ciągu mikrosekund, aby precyzyjnie określać położenie centrum obrazowania każdej kamery. Dzięki temu Mavic 3M może przeprowadzać dokładne pomiary lotnicze bez użycia naziemnych punktów kontrolnych.

Akumulatory zoptymalizowane pod kątem wydajności

Czas lotu do 43 minut pozwala na objęcie większej ilości terenu podczas każdej misji, co pozwala na pokrycie do 200 hektarów.

Wygodne ładowanie

Szybkie ładowanie akumulatorów za pomocą ładowarki HUB 100W lub bezpośrednie ładowanie drona za pomocą szybkiego ładowania 88W.

Stabilny sygnał, płynna transmisja obrazu

System O3 integruje dwa sygnały nadawcze i cztery sygnały odbiorcze, dzięki czemu może zapewnić zasięg transmisji do 8 km.

Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód [1], pomiary typu terrain-follow

Dron został wyposażony w szereg czujników wizyjnych, które wyróżniają się szerokim polem widzenia, precyzyjnie wykrywają przeszkody we wszystkich kierunkach i umożliwiają ich płynne omijanie. Co więcej, Mavic 3M pozwala z łatwością wykonywać pomiary typu terrain-follow na obszarach o dużym nachyleniu.

Mapowanie sadów

Mavic 3M umożliwia przeprowadzanie pomiarów lotniczych typu terrain-follow w sadach - nawet na pochyłych terenach. Możesz też stosować go w połączeniu z DJI Terra lub DJI SmartFarm Platform [6], aby rekonstruować mapy o wysokiej rozdzielczości i korzystać z możliwości automatycznej identyfikacji drzew, odróżniania drzew od innych obiektów, a także generowania trójwymiarowych tras operacyjnych dla dronów rolniczych. Wszystko to przekłada się na większe bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Planowanie zmiennego dawkowania nawozów i środków ochrony roślin

Nawożenie ryżu, regulacja wzrostu bawełny czy opryskiwanie ziemniaków nawozami dolistnymi - w każdym z tych przypadków DJI Mavic 3M pozwoli Ci uzyskać wielospektralne obrazy upraw. Następnie możesz użyć DJI Terra lub DJI SmartFarm Platform [6] do przygotowania map NDVI i innych indeksów roślinności, wychwytując różnice w potencjale upraw i generując mapy zaleceń, które umożliwią dronom rolniczym zmienne dawkowanie wybranych środków. Wszystko to pozwoli użytkownikom zmniejszyć koszty, zwiększyć plony i chronić środowisko.

Inteligentny zwiad terenowy

Mavic 3M może przeprowadzać automatyczne zwiady terenowe i przesyłać obrazy z obserwacji pola do DJI SmartFarm Platform [6] w czasie rzeczywistym przez sieć 4G. Umożliwia szybkie wykrywanie nieprawidłowości takich jak braki wschodów, zagęszczenie chwastów czy wyleganie upraw. Pozwala także przeprowadzać inteligentne analizy, na przykład identyfikację siewek bawełny i testowanie produkcji ryżu. Dron wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby w czasie rzeczywistym udostępniać informacje o wzroście upraw, ułatwiać kierowanie działaniami agronomicznymi i umożliwiać bezproblemowe zarządzanie nawet 70 hektarami ziemi przez jedną osobę.

Monitoring środowiska i zasobów naturalnych

Mavic 3M znajdzie zastosowanie również w badaniach środowiska i zasobów naturalnych, na przykład podczas monitorowania wzbogacania wody lub sprawdzania rozmieszczenia lasów, kontroli miejskich terenów zielonych i nie tylko.

Przypisy:

1. NIE NALEŻY latać w trudnych warunkach pogodowych takich jak silny wiatr (prędkość wiatru 12 m/s lub więcej), śnieg, deszcz lub burza. NIE NALEŻY latać w obszarach położonych na wysokości 6000 metrów lub wyżej nad poziomem morza. NIE NALEŻY latać dronem w środowisku, w którym temperatura wynosi poniżej -10°C (14°F) lub powyżej 40°C (104°F). NIE NALEŻY startować z ruchomych obiektów takich jak samochody i statki. NIE NALEŻY latać w pobliżu powierzchni odbijających światło takich jak woda lub śnieg. W przeciwnym razie wizyjny system pozycjonowania może nie działać prawidłowo. Gdy sygnał GNSS jest słaby, lataj dronem w środowiskach o dobrym oświetleniu i widoczności. System wizyjny może nie działać prawidłowo w warunkach słabego oświetlenia. Należy pamiętać o bezpieczeństwie lotu podczas latania w pobliżu źródeł zakłóceń elektromagnetycznych. Powszechne źródła zakłóceń elektromagnetycznych to linie energetyczne wysokiego napięcia, stacje przesyłowe wysokiego napięcia, stacje radarowe, stacje bazowe telefonii komórkowej, wieże nadawcze, hotspoty Wi-Fi, routery i urządzenia Bluetooth.
2. W wypadku standardu CE zasięg transmisji wynosi do 8 km. Zasięg transmisji do 15 km może być osiągnięty zgodnie ze standardem FCC tylko w przypadku pomiaru w środowisku zewnętrznym bez zakłóceń. Standard SRRC jest przyjęty w Chinach kontynentalnych, a najdalszy zasięg transmisji w jego wypadku wynosi 8 km. Powyższe dane to najdalsze odległości komunikacyjne dla lotów w jedną stronę, bez powrotu, w ramach każdego standardu. Podczas lotu należy zwracać uwagę na komunikaty w aplikacji DJI Pilot 2.
3. Szczegółowe warunki testu: w słonecznym otoczeniu bez wiatru ortofotomapę uzyskuje się przy prędkości lotu 15 m/s, wysokości lotu 217 m, odległości próbki gruntu (GSD) 5,73 cm dla widzialnego i 10 cm dla multispektralnego, współczynniku nakładania przód-tył 70% i współczynniku nakładania bocznego 60%.
4. Zmierzono podczas lotu DJI Mavic 3M ze stałą prędkością 36 km/h, na poziomie morza, w bezwietrznym otoczeniu, aż do momentu, gdy poziom naładowania akumulatora spadł do 0%. Podane informacje służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Podczas lotu zawsze należy zwracać uwagę na komunikaty RTH w aplikacji DJI Pilot 2.
5. Akcesoria opcjonalne. Ta usługa nie jest dostępna w niektórych państwach. Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się ze swoim lokalnym dystrybutorem. Nie instaluj modułu DJI Cellular, gdy używasz kamery multispektralnej do przechwytywania danych, aby uniknąć zablokowania czujnika intensywności.
6. Platforma DJI Smart Agricultural Platform otrzyma wsparcie w drugim kwartale 2023 roku. Ta usługa nie jest dostępna w niektórych państwach. Aby uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się ze swoim lokalnym dystrybutorem.

Zawartość zestawu

 • Dron Mavic 3 Multispectral
 • Moduł RTK
 • DJI Care Enterprise Basic na 2 lata
 • DJI SmartFarm Platform
 • Oprogramowanie DJI Terra na 3 miesiące
 • 1x Akumulator drona
 • Aparatura sterująca DJI RC Pro Enterprise
 • Ładowarka sieciowa USB-C
 • 2x kabel USB-C
 • Kabel zasilania
 • Osłona kamery
 • 3x para zapasowych śmigieł
 • Klucz imbusowy
 • Karta pamięci 64GB
 • Walizka transportowa
DRON  
Masa netto (ze śmigłami i modułem RTK) [1] 951 g
Maksymalna masa startowa 1050 g
Wymiary Po złożeniu (bez śmigieł): 223×96.3×122.2 mm (długość × szerokość × wysokość)
Rozłożone (bez śmigieł): 347.5×283×139.6 mm (długość × szerokość × wysokość)
Przekątna 380.1 mm
Maksymalna prędkość wznoszenia 6 m/s (Normal Mode)
8 m/s (Sport Mode)
Maksymalna prędkość opadania 6 m/s (Tryb S)
6 m/s (Tryb N)
Maks. prędkość lotu (bez wiatru) 15 m/s (Tryb N)
Do przodu: 21 m/s, Na boki: 20 m/s, Do tyłu: 19 m/s (Tryb S)[2]
Maks. odporność na prędkość wiatru 12 m/s[3]
Maksymalna wysokość startu nad poziomem morza 6000 m (bez obciążania użytkowego)
Maks. czas lotu (bez wiatru) do 43 min[4]
Maks. czas zawisu (bez wiatru)
do 37 min
Maksymalna odległość lotu do 32 km (CE)[4]
Maksymalny kąt nachylenia 30° (Tryb N)
35° (Tryb S)
Maksymalna prędkość kątowa
200°/s
GNSS
GPS + Galileo + BeiDou + GLONASS (GLONASS jest obsługiwany tylko, gdy włączony jest moduł RTK)
Dokładność zawisu
W pionie: ±0,1 m (z systemem wizyjnym); ±0,5 m (z GNSS); ±0,1 m (z RTK)
W poziomie: ±0,3 m (z systemem wizyjnym); ±0,5 m (z systemem pozycjonowania o wysokiej precyzji); ±0,1 m (z RTK)
Zakres temperatury pracy
-10° to 40° C
Pamięć wewnętrzna
Brak
Model silnika
2008
Model śmigieł
9453F - Enterprise
Czujnik światła
Wbudowany w drona
   
KAMERA RGB  
Czujnik obrazu
4/3 CMOS
Efektywne piksele: 20 MP
Zakres ISO  100-6400
Czas otwarcia migawki  Migawka elektroniczna: 8-1/8000 s
Migawka mechaniczna: 8-1/2000 s
Maksymalny rozmiar obrazu  5280×3956
Tryb fotografowania  Pojedyncze ujęcie: 20 MP
Timelapse: 20 MP
JPEG: 0,7/1/2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
JPEG + RAW: 3/5/7/10/15/20/30/60 s
Panorama: 20 MP (materiał oryginalny)
 Rozdzielczość wideo  H.264:
4K: 3840×2160@30fps
FHD: 1920×1080@30fps
Maksymalna szybkość transmisji wideo  4K: 130Mbps
FHD: 70Mbps
Obsługiwany system plików  exFAT
Format obrazu   JPEG/DNG (RAW)
Forma wideo  MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
   
KAMERA MULTISPEKTRALNA  
Czujnik obrazu  1/2.8-inch CMOS,
Efektywne piksele: 5 MP
Obiektyw   FOV: 73,91° (61,2° x 48,10°)
Ekwiwalentna ogniskowa: 25 mm
Przysłona: f/2,0
Ostrość: Stała ostrość
Pasmo kamery multispektralnej  Green (G): 560 ± 16 nm;
Red (R): 650 ± 16 nm;
Red Edge (RE): 730 ± 16 nm;
Bliska podczerwień (NIR): 860 ± 26 nm;
Zakres wzmocnieni  1x-32x
Czas otwarcia migawki   Czas otwarcia migawki
Maksymalny rozmiar obrazu  2592×1944
Format obrazu  TIFF
 Format wideo  MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
Tryb fotografowania  Pojedyncze ujęcie: 5 MP
Timelapse: 5 MP
TIFF: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Rozdzielczość wideo  H.264
FHD: 1920 x 1080@30fps
Treść wideo: NDVI/GNDVI/NDRE
 Maksymalna szybkość transmisji wideo Strumień: 60 Mbps
   
SYSTEM CZUJNIKÓW  
 Typ systemu czujników  Wielokierunkowy system widzenia dwusensorowego, z czujnikiem podczerwieni w dolnej części drona
Do przodu   Zakres pomiaru odległości: 0,5 m do 20 m
Zasięg detekcji: 0,5 m do 200 m
Efektywna prędkość unikania przeszkód: Prędkość lotu ≤15 m/s
FOV: Poziomo 90°, pionowo 103°
 Do tyłu  Zakres pomiaru odległości: 0,5 m do 16 m
Efektywna prędkość unikania przeszkód: Prędkość lotu ≤12 m/s
FOV: Poziomo 90°, pionowo 103°
Na boki   Zakres pomiaru odległości: 0,5 m do 25 m
Efektywna prędkość unikania przeszkód: Prędkość lotu ≤15 m/s
FOV: Poziomo 90°, pionowo 85°
 W górę  Zakres pomiaru odległości: 0,2 m do 10 m
Efektywna prędkość unikania przeszkód: Prędkość lotu ≤6 m/s FOV: Przód i tył 100°, lewo i prawo 90°
 W dół  Zakres pomiaru odległości: 0,3 m do 18 m
Efektywna prędkość unikania przeszkód: Prędkość lotu ≤6 m/s FOV: Przód i tył 130°, lewo i prawo 160°
 Środowisko operacyjne  Przód, tył, lewo, prawo, góra: Powierzchnie z wyraźnymi wzorami i odpowiednim oświetleniem (> 15 luksów, środowiska z normalnym oświetleniem fluorescencyjnym w pomieszczeniach)
Poniżej: Powierzchnie z rozproszonym materiałem odbijającym i współczynnikiem odbicia >20% (takie jak ściany, drzewa, ludzie itp.);
Odpowiednie oświetlenie (>15 luksów, środowiska z normalnym narażeniem na światło fluorescencyjne w pomieszczeniach)
   
 GIMBAL  
 System stabilizacji  3-osiowy gimbal mechaniczny (tilt, roll, pan)
Zakres mechaniczny
 
 Tilt: -135° do 45°
Roll: -45° do 45°
Pan: -27° do 27°
 Kontrolowany zakres  Tilt: -90° do 35°
Pan: Niekontrolowany
 Maks. prędkość sterowania (nachylenie)  100°/s
 Zakres drgań kątowych  ±0.007°
   
 TRANSMISJA WIDEO  
System transmisji wideo   DJI O3 Image Transmission Industry Edition
 Jakość Live View  Aparatura zdalnego sterowania: 1080p/30fps
 Pasmo robocze  2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz
 Maksymalna efektywna odległość sygnału (bez przeszkód, bez zakłóceń  CE: 8 km
SRRC: 8 km
MIC: 8 km
 Maksymalna odległość transmisji (z przeszkodami)  Silne zakłócenia (krajobrazy miejskie, osiedla mieszkaniowe itp.): 1,5-3 km (FCC/CE/SRRC/MIC)
Średnie zakłócenia (krajobrazy podmiejskie, parki miejskie itp.): 3-6 km (CE/SRRC/MIC)
Słabe Zakłócenia (odległe pola, otwarte tereny rolnicze, itp.): 6-8 km (CE/SRRC/MIC)
Maksymalna prędkość pobierania   15 MB/s (z DJI RC Pro Enterprise Edition)
 Opóźnienie (w zależności od środowiska i urządzenia mobilnego)  Około 200 millisekund
 Anteny  4 anteny, 2 nadawcze i 4 odbiorcze
 Moc nadajnika (EIRP)  2.4 GHz: <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.8 GHz: <30 dBm (SRRC), <14 dBm (CE)
 Inne  Obsługuje moduł DJI Cellular
   
AKUMULATOR  
 Pojemność  5000 mAh
 Napięcie standardowe  15.4 V
 Maksymalne napięcie ładowania  17.6 V
 Typ ogniwa LiPo 4S 
Skład chemiczny ogniwa   Lithium Cobalt
 Energia  77 watogodzin
 Masa  335.5 g
 Temperatura ładowania  5° do 40° C
   
 PRZECHOWYWANIE  
 Obsługiwane karty microS  Dron:
Proszę użyć karty pamięci o indeksie prędkości V30 lub wyższym, lub użyć karty pamięci z zalecanej listy
 Zalecane karty microSD  

Aparatura zdalnego sterowania:
SanDisk Extreme PRO 64GB V30 A2 microSDXC
SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC
SanDisk Extreme 128GB V30 A2 microSDXC
SanDisk Extreme 256GB V30 A2 microSDXC
SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC
Lexar 667x 64GB V30 A2 microSDXC
Lexar High-Endurance 64GB V30 microSDXC
Lexar High-Endurance 128GB V30 microSDXC
Lexar 667x 256GB V30 A2 microSDXC
Lexar 512GB V30 A2 microSDXC
Samsung EVO Plus 64GB V30 microSDXC
Samsung EVO Plus 128GB V30 microSDXC
Samsung EVO Plus 256GB V30 microSDXC
Samsung EVO Plus 512GB V30 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 128GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 128GB V90 A1 microSDXC

Dron:
SanDisk Extreme 32GB V30 A1 microSDHC
SanDisk Extreme PRO 32GB V30 A1 microSDHC
SanDisk Extreme 512GB V30 A2 microSDXC
Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 64GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 64GB V90 A1 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 128GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 128GB V90 A1 microSDXC
Kingston Canvas React Plus 256GB V90 A2 microSDXC
Samsung PRO Plus 256GB V30 A2 microSDXC

   
 ŁADOWARKA AKUMULATORÓW  
 Wejście 100V do 240V (AC), 50Hz do 60Hz, 2.5A
Moc wyjściowa  100 W
 Wyjście Maksymalna moc wyjściowa 100 W (łącznie)
Gdy oba porty są używane, maksymalna moc wyjściowa jednego interfejsu wynosi 82 W, a ładowarka dynamicznie przydzieli moc wyjściową dwóch interfejsów w zależności od mocy obciążenia.
   
HUB ŁADOWANIA  
 Wejście  USB-C: 5V do 20V, 5.0A
Wyjście   Port akumulatora: 12V do 17.6V, 8.0A
Moc znamionowa   100 W
 Typ ładowania  3 akumulatory ładowane pojedynczo
 Temperatura ładowania  5° do 40° C
   
MODUŁ RTK   
 Wymiary  50.2 × 40.2 × 66.2 mm
 Masa  24±2 g
 Interfejs  USB-C
 Moc  ok 1.2 W
Dokładność pozycji RTK
 
 RTK Fix:
Poziomo: 1 cm + 1 ppm; Pionowo: 1.5 cm + 1 ppm
   
DJI RC ENTERPRISE EDITION   
System transmisji obrazu   DJI O3 Image Transmission Industry Edition
 Maksymalna efektywna odległość sygnału (bez przeszkód, bez zakłóceń [8]  CE: 8 km
SRRC: 8 km
MIC: 8 km
Pasmo robocze transmisji obrazu [7]   2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz
Anteny  4 anteny, 2 nadawcze i 4 odbiorcze
Pasmo robocze transmisji obrazu i moc nadajnika (EIRP)   2.4 GHz: <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.8 GHz: <14 dBm (CE); <23 dBm (SRRC)
 Protokół Wi-Fi  802.11 a/b/g/n/ac/ax
Obsługa 2×2 MIMO Wi-Fi
 Pasmo robocze Wi-Fi [7]  2.400-2.4835 GHz
5.150-5.250 GHz
5.725-5.850 GHz
Pasmo robocze Wi-Fi i moc nadajnika (EIRP)   2.4 GHz: <20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.1 GHz: <23 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.8 GHz: <14 dBm (CE)
 Protokół Bluetooth  Bluetooth 5.1
 Pasmo robocze Bluetooth  2.400-2.4835 GHz
 Moc nadajnika Bluetooth (EIRP)  <10 dBm
Rozdzielczość ekranu   1920×1080
 Rozmiar ekranu  5.5 cala
 Szybkość odświeżania ekranu  60 fps
Jasność ekranu   1,000 nitów
Ekran dotykowy 10-punktowy multi-touch
Akumulator   Bateria litowo-jonow (5000 mAh, 7.2 V)
Typ ładowania Zaleca się stosowanie koncentratora do ładowania baterii o mocy 100 W lub ładowarki USB o specyfikacji 12 V lub 15 V
Moc znamionowa   12 Watów
Pojemność magazynowa Pamięć wewnętrzna (ROM): 64 GB
Obsługa kart microSD w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej
Czas ładowania   Około 1,5 godziny (pomiar dokonany wyłącznie przy użyciu koncentratora ładowania baterii 100 W do ładowania pilota lub przy użyciu ładowarki USB 15 V)
Około 2 godzin (pomiar przy użyciu ładowarki USB 12 V)
Około 2 godzin i 50 minut (pomiar dokonany przy użyciu koncentratora ładowania akumulatorów o mocy 100 W do jednoczesnego ładowania samolotu i pilota)
Czas pracy Około 3 godziny
Port wyjścia wideo   Port Mini-HDMI
Temperatura pracy   -10° do 40° C
Zakres temperatury przechowywania <1 miesiąc: -30° do 60° C
Jeden do trzech miesięcy: -30° do 45° C
Trzy do sześciu miesięcy: -30° do 35° C
Więcej niż sześć miesięcy: -30° do 25° C
Temperatura ładowania   5° do 40° C
Obsługiwane drony   DJI Mavic 3E
DJI Mavic 3T
DJI Mavic 3M
GNSS GPS + Galileo + GLONASS
Wymiary   
Antena jest złożona i nie ma zainstalowanych drążków sterujących: 183,27×137,41×47,6 mm (długość × szerokość × wysokość)
Antena rozłożona i zainstalowane są drążki sterujące:
183,27×203,35×59,84 mm (długość × szerokość × wysokość)
Masa ok. 680 g
Numer modelu   RM510B
   
UWAGI  
Przypisy 1. Standardowa waga samolotu (wraz z baterią, śmigłami i kartą microSD). Rzeczywista waga produktu może się różnić ze względu na różnice w materiałach partii i czynnikach zewnętrznych. Należy używać wyłącznie w celach referencyjnych.
2. Maksymalna prędkość w UE nie może przekroczyć 19 m/s.
3. Maks. opór wiatru podczas startu i lądowania.
4. Dane zmierzone przy użyciu DJI Mavic 3M w bezwietrznym środowisku podczas lotu na poziomie morza ze stałą prędkością 36 km/h aż do momentu, gdy pozostało 0% mocy. Tylko dla celów referencyjnych. Proszę zwrócić uwagę na podpowiedzi Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
5. Dane zmierzone przy użyciu DJI Mavic 3M w bezwietrznym środowisku unosząc się nad poziomem morza aż do momentu, gdy pozostało 0% mocy. Tylko dla celów referencyjnych. Proszę zwrócić uwagę na monity Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
6. Dane zmierzone przy użyciu DJI Mavic 3M w bezwietrznym środowisku podczas lotu nad poziomem morza z prędkością 57,6 km/h do momentu, gdy pozostało 0% mocy. Tylko dla celów referencyjnych. Proszę zwrócić uwagę na monity Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
7. W niektórych krajach, częstotliwości 5.1/5.8GHz są zabronione, lub częstotliwość 5.1GHz jest dozwolona tylko do użytku w pomieszczeniach. Przed użyciem należy zapoznać się z lokalnymi przepisami i regulacjami.
8. Dane zmierzone lecąc w niezakłóconym środowisku zewnętrznym wolnym od zakłóceń. Pokazuje najdalszy zasięg komunikacji dla lotów w jedną stronę, bez powrotu do domu, w każdym standardzie. Proszę zwrócić uwagę na podpowiedzi Return to Home w aplikacji DJI Pilot 2 podczas lotu.
9. Dane zmierzone w niezakłóconym środowisku z typowymi zakłóceniami w ramach różnych standardów. Rzeczywisty dystans lotu może się różnić i ma charakter wyłącznie referencyjny.
10. DJI RC Plus będzie obsługiwał więcej dronów DJI w przyszłości.
Kategoria Drony
Model Mavic
Net weight 2250
Box length 41,00
Box width 33,00
Box height 17,70
Gross weight 4880
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty

Właśnie trwa aktualizacja. Zapraszamy na nasze aukcje w serwisie Allegro.