• Kamera Studio X52 All-In-One Video Bar with TC10 Contr. 8D8L1AA

Symbol: 8D8L1AA
Brak towaru
26787.80
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Brak towaru
Waga 8.38 kg
Zostaw telefon

Uniwersalna listwa wideo Poly Studio X52 z zestawem kontrolera TC10 (8D8L1AA)

Radykalnie usprawnij spotkania
Zaprojektowany specjalnie w celu poprawy jakości wideokonferencji uniwersalny pasek wideo Poly Studio X52 upraszcza i ulepsza spotkania. Zapewnij równość spotkań uczestnikom zarówno w sali, jak i poza nią, dzięki innowacyjnym doświadczeniom audio i wideo

Wybierz sposób dołączania do rozmowy
Zapewnij użytkownikom elastyczność, której potrzebują, aby dołączyć do dowolnej rozmowy wideo w chmurze za pomocą wbudowanych aplikacji, protokołów opartych na standardach lub za pomocą urządzeń osobistych podłączonych do systemu pokojowego.

Zarządzanie na poziomie korporacyjnym
Poly Lens, zdalne zarządzanie urządzeniami, zapewnia lepszy wgląd w obszary robocze w całej organizacji. Specjaliści IT mogą zdalnie monitorować urządzenia Poly i rozwiązywać problemy, a także usprawniać masowe stosowanie oprogramowania i zasad.

Każdego widać i słychać
Zapewnij wszystkim równą reprezentację podczas rozmowy dzięki innowacyjnym technologiom łączenia dźwięku i obrazu firmy Poly, które obejmują precyzyjne, automatyczne kadrowanie wspomagane sztuczną inteligencją i inteligentne filtrowanie dźwięku.

Ostra i przejrzysta optyka
Powiększ i zobacz najdrobniejsze szczegóły dzięki kamerze 20 MP 4K UltraHD z polem widzenia 95 stopni, która została starannie zaprojektowana z myślą o średnich przestrzeniach. Zawsze obecny w najlepszym świetle w przestrzeniach z ostrą, przejrzystą optyką, prawdziwymi kolorami i kompensacją słabego oświetlenia.

Wszyscy są widziani przy stole
Zachęcaj do zaangażowania w spotkania dzięki inteligentnym funkcjom wideo, które pomagają zdalnym uczestnikom poczuć więź. Technologia inteligentnych kamer Poly DirectorAI zapewnia sprawiedliwe wrażenia podczas spotkań hybrydowych.

Ruszaj w ciągu kilku minut
Pomieszczenia średniej wielkości można uruchomić w ciągu kilku minut dzięki prostej konfiguracji i konstrukcji typu wszystko w jednym. A dzięki potężnej kamerze, mikrofonom, głośnikom i wbudowanym aplikacjom wideo w chmurze będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi przestrzeni konferencyjnych.

Słuchaj i bądź słyszany
Otocz uczestników spotkania bogatym i wciągającym dźwiękiem z wbudowanych głośników stereo. Wyraźnie wychwytuj głosy z drugiego końca stołu i usuń zakłócenia ze spotkania dzięki technologiom Poly NoiseBlockAI i Acoustic Fence.

Dołącz tak, jak chcesz
Połącz się z niemal dowolną usługą wideo w chmurze, korzystając z wbudowanych aplikacji wideo w chmurze. Użyj aplikacji Poly Video, aby połączyć się z usługami wideo w chmurze za pośrednictwem H.323 i SIP lub połączyć się z dowolną platformą wideo w chmurze z komputera PC, łącząc się przez USB.

Pełna kontrola połączeń
Natychmiast przejmij kontrolę nad połączeniami i systemami wideo w pomieszczeniu dzięki dużemu, 10-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu o wysokiej rozdzielczości Poly TC10. Udostępniaj treści jednym dotknięciem i uzyskaj bezproblemowy dostęp do ulubionych aplikacji wideo w chmurze w systemie wideo w swoim pokoju.

POLI TC10
Dotykowy panel sterowania Poly TC10 zwiększa produktywność spotkań i umożliwia użytkownikom łatwe planowanie przestrzeni roboczych i sal konferencyjnych, gdy pracownicy znajdą się w elastycznym środowisku pracy. Kontroluj rozmowy wideo w pokoju i udostępniaj treści jednym dotknięciem. Możesz też użyć go poza pokojem, aby sprawdzić wolne miejsca i zaplanować dowolne miejsce, które można zarezerwować, bez przeszkadzania. Intuicyjne sterowanie i wielokolorowe diody LED ułatwiają dostrzeżenie szczegółów spotkania i dostrzeżenie otwartych pomieszczeń z daleka. Niezależnie od tego, czy zamontujesz go na ścianie, na szkle, czy umieścisz na stole za pomocą elastycznej, ustawianej pod różnymi kątami podstawy, masz sekret prawdziwej produktywności podczas spotkań.

 • Możliwość dostosowania opcji montażu na ścianie i szkle.
 • Elastyczne kąty stojaka i regulowany ekran.
 • Zaprojektowany dla Twojego środowiska z opcjami kolorów czarno-białych.
 • Bezproblemowa integracja z wiodącymi platformami do wideokonferencji, w tym Zoom, Microsoft Teams i Google Meet.
Informacje o produkcie
Rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Cechy i funkcje wbudowany mikrofon
Liczba klatek na sekundę 30
Interfejs USB
Kąt widzenia poziomy 95 °
Kąt widzenia pionowy 110 °
Akcesoria w zestawie
 • Zasilacz sieciowy
 • Kabel HDMI
 • Przewód zasilający
 • Poly Studio X52
 • Kabel LAN CAT 5E
 • Kontroler dotykowy Poly TC10
 • Zacisk montażowy wyświetlacza
Transmisja dwukierunkowa Tak
Kolor Czarny
Złącza 3,5 mm minijack
RJ-45 (LAN)
2 x USB 3.0
3 x HDMI
1 x USB (Type C)
Pozostałe parametry

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax (MIMO) Multi-channel Concurrency

Gwarancja 12 mies.
Interfejs USB
Liczba klatek na sekundę 30
Transmisja dwukierunkowa Tak
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty

Właśnie trwa aktualizacja. Zapraszamy na nasze aukcje w serwisie Allegro.